2011-09-02

BKF zaprasza do Barzkowic

Już od piątku będziemy prezentować swoje produkty na XXIV Targach Rolnych "AGRO POMERANIA 2011" w Barzkowicach.

Na naszym stoisku będzie można zobaczyć m.in. Wysokociśnieniowe myjki mobilne - SUPRA i PETRO, doskonale sprawdzające się przy pracach czyszczących w gospodarstwie, zarówno do maszyn jak i pomieszczeń gospodarczych. Inne produkty to zmywarka BABY BX - najmniejsza zmywarka w naszej ofercie powinna idealnie trafić w potrzeby klientów. Ta doskonała maszyna dzięki wykorzystaniu akumulatorów może pracować non-stop, na pewno sprawdzi się w większych domach oraz przy produkcji spożywczej. Pokażemy też jeden z naszych profesjonalnych odkurzaczy - DAKOTA. Ta jednosilnikowa maszyna doskonale zbiera zanieczyszczenia suche oraz mokre w warunkach przemysłowych lub standardowych - domowych. Ze względu na swoją niską wagę doskonale nadaje się do transportu, a zarazem do prac w wielu miejscach.

Poza powyższymi pokażemy też Państwu zupełną nowość - BKF STABO. Jest to najwyższej jakości urządzenie do ciśnieniowego mycia w najbardziej wymagających środowiskach. Doskonała do ręcznych myjni samochodowych, świetnie sprawdza się w zakładach przetwórczych, a także w hodowlach zwierząt. Może służyć jako główny element centralnego systemu mycia.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, lub po prostu chcielibyście porozmawiać, to serdecznie zapraszamy na stoisko 47 w sektorze "M" już od piątku.

powrót do Aktualności
FacebookTab