2012-03-09

Myjnie BKF na targach w Poznaniu

Tagi: targi

Już 12 kwietnia rozpoczną się tegoroczne Targi Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu. Impreza potrwa przez 4 dni do 15 kwietnia. W jednym miejscu zobaczyć będzie można niemal wszystkie modele samochodów oferowanych w salonach dealerskich. Gratką będą na pewno modele niedostępne jeszcze w sprzedaży, które w Poznaniu będą miały swoją polską premierę.

Najnowszymi produktami i technikami podzielą się z Państwem przedstawiciele firm  specjalizujących się w kompleksowym wyposażeniu warsztatów samochodowych, częściach zamiennych, narzędziach oraz przede wszystkim - zaopatrzeniu myjni.

"Kolejna już edycja targów motoryzacyjnych w Poznaniu przywita Państwa nową, udoskonaloną formułą: w tym roku dla wystawców i zwiedzających przygotowano dwie oddzielne imprezy: TTM oraz Motor Show. Pierwsza z nich ukierunkowana będzie na profesjonalistów z branży. W programie zagoszczą  nowatorskie i ważne z ich punktu widzenia treści, a całe wydarzenie w sposób wszechstronny obejmie tematy związane z sektorem motoryzacyjnym."

Ofertę TTM dopełni odbywający się w tym samym terminie na terenie MTP Motorshow, czyli największa obecnie motoryzacyjna impreza w kraju.

Na tegorocznych targach BKF Myjnie zaprezentuje dwustanowiskową myjnię modułową wraz z najnowszym wariantem konstrukcji FUTURO. Warto odwiedzić nasze stoisko na terenie otwartym aby z bliska zobaczyć działanie myjni bezdotykowych. Na stoisku odbędą się pokazy mycia a nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania od zainteresowanych.

Zapraszamy do odwiedzin na stoisku polskiego lidera rynku myjni bezdotykowych!

powrót do Aktualności
FacebookTab