2012-03-28

Nowość w ofercie - podręczny odkurzacz FOX

Tagi: nowość odkurzacze

Już w w przyszłym tygodniu w ofercie BKF pojawi się nowy odkurzacz profesjonalny, jednak różniący się znacznie od oferowanych dotychczas maszyn.

Odkurzacz FOX został zaprojektowany jako podręczny, prosty odkurzacz do dodatkowych prac czystościowych. Praca bez worka na zanieczyszczenia, lekkość urządzenia oraz nieskomplikowana konstrukcja czynią go doskonałym narzędziem dla hotelowej służby pięter. Idealnie nadaje się również jako dodatkowa, uzupełniająca maszyna w małych pomieszczeniach.

Jego główne przeznaczenie to zbieranie lekkich zanieczyszczeń - kurzu, pyłu oraz zanieczyszczeń suchych. Odkurzacz pracuje bez worków - zanieczyszczenia trafiają do łatwo dostępnej komory, którą można nastepnie opróżnić bez większego wysiłku.

Kolejną zaletą tego podręcznego odkurzacza jest równie łatwy do oczyszczenia filtr - kilkakrotne naciśnięcie przycisku na obudowie wystarczy aby wszystkie nieczystości zebrane w filtrze trafiły do zbiornika.

Sposób, w jaki zaprojektowany jest odkurzacz FOX, wskazuje na ogromną dbałość o szczegóły - wyprofilowana końcówka rury ułatwia dotarcie do trudno dostepnych przestrzeni, miejsce na umieszczenie dodatkowych akcesoriów (wąska końcówka, szczotka) oraz mocowania na pasek naramienny ułatwią transport odkurzacza oraz jego obsługę.

Maszyna waży zaledwie 3 kg, przy wymiarach ok. 40x30x20 cm to najmniejszy profesjonalny odkurzacz w naszej ofercie. 6-litrowy pojemnik na zanieczyszczenia pozwala na długi czas pracy bez opróżniania zbiornika, nie obciążając przy tym nadmiernie osoby obsługującej maszynę. Silnik o mocy 1200W zapewnia profesjonalną siłę czyszczenia.

Więcej informacji o naszym nowym odkurzaczu znajdziesz na tej stronie: FOX.

powrót do Aktualności
FacebookTab