2012-08-14

Profess - autoryzowany dealer BKF

Tagi: dealer

Polecamy Salon naszego dealera w Kętach (woj. Małopolskie) na ul.Krakowskiej 96A - PROFESS.

Firma PROFESS jest autoryzowanym dystrybutorem firm BKF i TENZI  liderów branż chemii profesjonalnej oraz maszyn i urządzeń do sprzątania na polskim rynku.

Służymy doradztwem oraz organizujemy prezentacje i szkolenia dla firm w zakresie doboru i sposobu stosowania środków oraz maszyn i urządzeń do sprzątania, zarówno w salonie jak i u klienta.

Firma Profess obejmując swoim działaniem obszar Powiatu Wadowickiego i Oświęcimskiego. Bogate doświadczenie zapewnia klientom kompleksową i profesjonalną obsługę sprzedaży, serwisu i doradztwa technicznego. Dzięki kompleksowej ofercie Profess dostarcza rozwiązania dotyczące każdego problemu związanego z utrzymanie czystości. 

Specjalizujemy się w sprzedaży chemii profesjonalnej firmy TENZI, sprzętu do utrzymania czystości w domu i firmie, myjek ciśnieniowych zimno i ciepłowodnych firmy BKF oraz systemów mat wejściowych BKF. W firmowych magazynach dostępny jest również szeroki asortyment oryginalnych akcesoriów i części zamiennych do maszyn czyszczących.

W niedalekiej przyszłości Profess zamierza powiększyć ofertę o usługi związane z utrzymaniem czystości (doczyszczanie posadzek).

Zapraszamy na stronę firmową Profess.

powrót do Aktualności
FacebookTab