2011-09-14

Sukces BKF w Barzkowicach

Tagi: targi

Jak co roku w Barzkowicach powitała nas piękna pogoda i tłumy zwiedzających.

Wśród mnogości ciągników, naczep, żywego inwentarzu, nawozów i nasion, stoisko BKF wyróżniało się nie tylko ofertą ale również pomocnym, przyjaznym i kompetentnym personelem. Nasze stoisko, ofertę i sposób prezentacji docenił Kurier Szczeciński przyznając firmie BKF tytuł "Najlepszego Wystawcy XXIV Barzkowickich Targów Rolnych AGRO-POMERANIA 2011".

W sobotę mieliśmy przyjemność odebrać drugą, równie ważną - jeśli nawet nie ważniejszą - nagrodę. Komisja konkursowa targów wyróżniła nasz produkt pierwszym miejscem w kategorii "Najlepszy wyrób" za stacjonarne myjki wysokociśnieniowe BKF Stabo.

BKF Stabo to tegoroczna nowość w ofercie BKF. Jest to linia uniwersalnych stacjonarnych urządzeń wysokociśnieniowych zasilanych elektrycznie, przeznaczonych do wszelkich zastosowań profesjonalnych. Urządzenie myjące może być zainstalowane w dowolnym miejscu, a wysokie ciśnienie rozprowadzane jest za pomocą instalacji - węży lub przewodów ze stali nierdzewnej. Zaprojektowane z myślą o centralnych systemach mycia, równie dobrze sprawdzą się przy myciu pojazdów jak i czyszczeniu budynków gospodarczych oraz fabrycznych. Szeroka gama zastosowań sprzętu oraz jakość wykonania maszyny została doceniona przez komisję konkursową.

To już kolejne wyróżnienia dla maszyn BKF - podczas zeszłorocznych targów w Barzkowicach wyróżnienie otrzymała wysokociśnieniowa myjka gorącowodna Supra 15/200.

Nawiązanie wielu nowych kontaktów biznesowych, prezentacja nowych technologii, otrzymanie kolejnych nagród - to wszystko przekonuje nas po raz kolejny, że warto przyjeżdżać do Barzkowic.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

powrót do Aktualności
FacebookTab