2013-05-02

Targi ISSA Warszawa - relacja

Tagi: ISSA Interclean targi

Minęło już kilka dni od zakończenia targów ISSA w Warszawie, zdążyliśmy ochłonąć, odpocząć i zebrać wrażenia oraz opinie.

Targi ISSA okazały się bardzo udaną imprezą. Zarówno pod względem ilości jak i zróżnicowania nawiązanych kontaktów - zarówno tych biznesowych jak i przypadkowych oraz towarzyskich.

Nasze stoisko ustawione plecami do innego wystawcy z pólnocno-zachodniej Polski - firmy TENZI - przyciągnęło ogromną ilość Klientów, zainteresowanych każdą z wystawianych grup produktów. Maszyny sprzątające cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem odwiedzających, tak samo jak nasze autorskie systemy mat wejściowych które przyciągały uwagę zagranicznych gości.

Ciekawostką która budziła szczery zachwyt był zestaw myjek ciśnieniowych RANDO - trudno było przeoczyć wykonane ze szwajcarską precyzją maszyny ze stali nierdzewnej.

Nie zawiodła publiczność, nasza ekipa musiała stanąć na najwyższym poziomie aby obsłużyć wszystkich zainteresowanych. Udało nam się również spotkać w kuluarach z kilkoma kontrahentami. Dzięki uzyskanym informacjom, już teraz możemy obiecać kilka bardzo ciekawych nowości które już wkrótce powinny pojawić się w ofercie. Nie przegapcie tego!

W tym miejscu pozostaje nam tylko pozdrowić wszystkich z którymi udało nam się spotkać w Warszawie oraz zachęcić do kontaktu tych którzy nie zdążyli nas odwiedzić.

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć z targów poniżej:

powrót do Aktualności
FacebookTab