Administrator systemów IT

Miejsce pracy: Skarbimierzyce

Wymiar etatu: Pełen Etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

•Identyfikacja i rozwiązywanie problemów sieciowych, zarządzanie infrastrukturą sieciową
•Monitorowanie zasobów i kopii zapasowych
•Nadzorowanie pracy systemów IT
•Przeprowadzanie prac instalacyjnych, konfiguracyjnych oraz naprawczych

Wymagania:

•Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
•Umiejętność pracy w zespole
•Umiejętności analitycznego myślenia
•Dobra znajomość systemów operacyjnych klasy Unix/Linux
•Umiejętność programowania pozwalająca na automatyzację konfiguracji sieci
•Znajomość języka PHP oraz SQL w stopniu dobrym

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, program wsparcia podnoszenia kwalifikacji)
•Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
•Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne
•Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, opieki medycznej (PZU)

Życiorys należy przesłać na adres e-mail: praca[at]bkf.pl w tytule wpisując stanowisko na jakie się aplikuje.
Kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 z późn.zm.)

FacebookTab