Główna Księgowa

Zakres zadań:

  • Prowadzenie dokumentacji księgowej i podejmowanych czynności księgowych i rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

  • Bieżąca analiza i uzgadnianie sald kont księgowych

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i innych dokumentów związanych z rozliczeniem podatkowym

  • Sporządzaniu sprawozdań finansowych spółki  oraz sprawozdań na potrzeby zewnętrznych instytucji ( np. banki, GUS)

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi

  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji kadrowej i płacowej jednostki

  • Księgowanie faktur zakupu towarów, faktur kosztowych, wewnątrzwspólnotowego nabycia oraz delegacji krajowych i zagranicznych, dokumentów magazynowych

  • Bieżąca współpraca z Zarządem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów

  • Doświadczenie na stanowisku zastępcy głównego księgowego lub głównego ksiegowego w firmie produkcyjnej  minimum 3 lata  -spółki z pełną księgowością

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację ( mailową, telefoniczną)

  • Umiejętność sporządzania  sprawozdań finansowych

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Sumienność oraz rzetelność

  • Zaangażowanie oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego

  • Znajomość systemu finansowo-księgowego klasy ERP

Mile widziane będą:

  • Znajomość programu CDN XL

  • Znajomość zagadnień spółek komandytowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, program wsparcia podnoszenia kwalifikacji)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, opieki medycznej (PZU)

Życiorys należy przesłać na adres e-mail: praca@bkf.pl w tytule wpisując stanowisko na jakie się aplikuje.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

FacebookTab