Koordynator Produkcji

Miejsce pracy: Skarbimierzyce

Wymiar etatu: Pełen Etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Kompleksowe zarządzanie wybranym obszarem w zakresie planowania i realizacji produkcji

  • Nadzór nad infrastrukturą zakładu produkcyjnego

  • Wdrażanie rozwiązań służących wzrostowi jakości oraz wydajności produkcji

  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość produkcji

  • Budowanie kultury bezpieczeństwa

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy (Kontrola Jakości, Sprzedaż, Logistyka, Technologia, Serwis)

  • Obsługa systemu SAP

  • Analiza wydajności i przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie - inżynier

  • Sumienny, punktualny, odpowiedzialny, dobra organizacja pracy

  • Zdolność szybkiego uczenia się

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, program wsparcia podnoszenia kwalifikacji)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, opieki medycznej (PZU)

Życiorys należy przesłać na adres e-mail: praca@bkf.pl w tytule wpisując stanowisko na jakie się aplikuje.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

FacebookTab