Koordynator serwisu

Miejsce pracy: Skarbimierzyce

Wymiar etatu: Pełen Etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych

  • Nadzór nad podległymi ekipami montażowymi i serwisantami

  • Rozliczanie serwisów

  • Planowanie i rozliczanie pracy podległych pracowników

  • Kontakt z klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta ( obsługa reklamacji będzie dodatkowym atutem )

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem

  • Wysokie umiejętności planowania pracy swojej i podległych pracowników

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, program wsparcia podnoszenia kwalifikacji)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, opieki medycznej (PZU)

Życiorys należy przesłać na adres e-mail: praca@bkf.pl w tytule wpisując stanowisko na jakie się aplikuje.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 z późn.zm.)

FacebookTab