Monter hydraulik

Miejsce pracy: Skarbimierzyce

Wymiar etatu: Pełen Etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Wykonywanie czynności montażowych z zachowaniem staranności i wysokiej jakości pracy

  • Przechowywanie i gospodarowanie narzędziami

  • Pobieranie części i materiałów pomocniczych do produkcji

  • Zgłaszanie usprawnień w zakresie prowadzonych czynności produkcyjnych

Oczekiwania:

  • Umiejętność prowadzenia instalacji hydraulicznej (lutowanie)

  • Punktualność, sumienność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, opieki medycznej (PZU)

Życiorys należy przesłać na adres e-mail: praca@bkf.pl w tytule wpisując stanowisko na jakie się aplikuje.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. z siedzibą w Skarbimierzyce 22 (72-002), moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. z siedzibą w Skarbimierzycach”.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. z siedzibą w Skarbimierzyce 22 (72-002). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

FacebookTab