Monter mat

Miejsce pracy: Skarbimierzyce

Liczba lub wymiar etatu: Pełen etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Montaż mat wejściowych z profili aluminiowych

  • Obróbka aluminium i materiałów niezbędnych do produkcji

  • Cięcie i obróbka materiałów tekstylnych

  • Organizacja własnego stanowiska pracy, dbanie o jego porządek

  • Pilnowanie stanów magazynowych

Oczekiwania:

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Zdolności manualne

  • Rzetelność i terminowość

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność

   Mile widziane:

  • Umiejętność lub chęć nauki pracy elektronarzędziami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, program wsparcia podnoszenia kwalifikacji)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne, wczasy pod gruszą

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, opieki medycznej (PZU)

Życiorys należy przesłać na adres e-mail: praca@bkf.pl w tytule wpisując stanowisko na jakie się aplikuje.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. z siedzibą w Skarbimierzyce 22 (72-002), moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. z siedzibą w Skarbimierzycach”.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. z siedzibą w Skarbimierzyce 22 (72-002). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

FacebookTab