New Business Developer Manager

Miejsce pracy: Skarbimierzyce

Wymiar etatu: Pełen Etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Uczestnictwo w opracowaniu modelu sprzedaży nowych produktów

  • Stworzenie cennika produktów z zakresu IOT

  • Utrzymywanie kontaktów z klientami

  • Nawiązywanie relacji biznesowych

  • Szukanie szans sprzedażowych

  • Oferowanie autorskich rozwiązań IT

  • Udział w targach krajowych i zagranicznych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Podstawowa znajomość zagadnień technicznych zarówno ze strony oprogramowania jak i sprzętu

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość dodatkowego języka obcego

  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy

Oferujemy:

  • Rzeczywisty wpływ na rozwój produktu

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, program wsparcia podnoszenia kwalifikacji)

  • Możliwość rozwoju w oparciu o ścieżkę kariery

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, opieki medycznej (PZU)

Życiorys należy przesłać na adres e-mail: praca@bkf.pl w tytule wpisując stanowisko na jakie się aplikuje.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

FacebookTab