Programista Elektronik

Miejsce pracy: Skarbimierzyce

Wymiar etatu: Pełen Etat

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za rozwój projektów IIoT (zobacz ebkf.pl) oraz elektroniki przeznaczonej dla Myjni.

Będziesz pracował z układami łączącymi się z chmurą przez GSM i WiFi.

Ze sterownikami PLC  przy pomocy protokołu CANOpen. Nauczysz się również współpracy z urządzeniami Vendingowymi (cctalk, mdb).

Do Twoich codziennych zadań będzie należało projektowanie elektroniki w programie Altium, rozwój oprogramowania dla mikrokontrolerów AVR32 oraz STM32.

Pracujemy z wykorzystaniem Continous Integration, Testów Jednostkowych, zadania planujemy zgodnie z metodyką Agile.

Do zespołu szukamy zarówno osób dopiero zaczynających przygodę z elektroniką, jak i posiadających już doświadczenie zawodowe.

W ramach rozmowy kwalifikacyjnej prezentujemy firmę, sprawdzamy znajomość podstawowych zagadnień projektowania i programowania systemów embedded.

Preferujemy osoby mogące przedstawić projekty własnego autorstwa (komercyjne lub hobbystyczne).

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

● Projektowanie elektroniki w oparciu o mikrokontrolery

● Programowanie systemów embedded

● Tworzenie dokumentacji technicznej, nadzór nad prowadzonymi projektami.

   Oczekiwania:

● Wykształcenie kierunkowe

● Umiejętność programowania w języku C/C++

● Znajomość zagadnień elektroniki.

● Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

● Dobra organizacja pracy

● Umiejętność pracy w zespole

    Dodatkowym atutem będą:

● Znajomość architektury mikrokontrolerów AVR32, STM32

● Znajomość programów do projektowania układów PCB (Altium)

● Znajomość systemu Linux i Qt

● Znajomość technologii (GSM, Ethernet, cctalk, mdb, PLC, canopen)

    Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

● Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, program wsparcia podnoszenia kwalifikacji)

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne

Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, opieki medycznej (PZU)

CV należy przesłać na adres e-mail: praca@bkf.pl w tytule wpisując stanowisko na jakie się aplikuje.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

FacebookTab