Projektant Elektryk

Miejsce pracy: Skarbimierzyce

Wymiar etatu: Pełen Etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

•Projektowanie szaf sterowniczych,
•Tworzenie dokumentacji 2D,
•Projektowanie prowadzenia przewodów w urządzeniach,
•Przygotowywanie instrukcji produkcyjnych,
•Konsultacje z pracownikami produkcji,
•Dobór aparatów elektrycznych, przewodów,
•Tworzenie list części do produkowanych urządzeń.

Oczekiwania:

•Wykształcenie techniczne (elektrotechnika, mechatronika, elektronika, automatyka )
•Podstawowa wiedza z zakresu elektryki, automatyki,
•Umiejętność obsługi pakietu Office / dokumentów Google.

Dodatkowym atutem będą:

•Znajomość obsługi programu EPLAN,
Znajomość obsługi programów CAD 2D (np. Draftsight, Autocad),
•Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV.
•Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, program wsparcia podnoszenia kwalifikacji)
•Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
•Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne
•Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, opieki medycznej (PZU)

Życiorys należy przesłać na adres e-mail: praca@bkf.pl w tytule wpisując stanowisko na jakie się aplikuje.
Kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

FacebookTab