Projektant Technolog

Miejsce pracy: Skarbimierzyce

Liczba lub wymiar etatu: Pełen etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Przygotowywanie wrysów i koncepcji urządzeń dostosowanych do działek i pomieszczeń klientów,

  • Projektowanie elementów blaszanych,

  • Projektowanie konstrukcji spawanych,

  • Tworzenie dokumentacji 2D i 3D,

  • Przygotowywanie instrukcji i technologii do produkowanych urządzeń.

Oczekiwania :

  • Ukończone studia na kierunku technicznym (preferowany Wydział Mechaniczny)

  • Umiejętność obsługi programu Autocad

  • Umiejętność obsługi programu Solidworks

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość modułów arkuszy blach i konstrukcji spawanych w programie SolidWorks,

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu hydrauliki,

  • Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny projektowania elementów blaszanych,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, program wsparcia podnoszenia kwalifikacji)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, opieki medycznej (PZU)

Życiorys należy przesłać na adres e-mail: praca@bkf.pl w tytule wpisując stanowisko na jakie się aplikuje.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

FacebookTab