Serwisant

Miejsce pracy: Skarbimierzyce

Wymiar etatu: Pełen etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

•Wizytowanie klientów spółki w celu dokonania przeglądów lub napraw
•Uczestnictwo w montażach nowych instalacji myjni
•Wypełnianie dokumentacji po naprawczej i po przeglądowej
•Szkolenie klientów w zakresie obsługi wyrobów firmy (protokół szkolenia)
•Wystawianie dokumentacji gwarancyjnej
•Dokonywanie pierwszego rozruchu urządzenia
•Wystawienie protokołu odbioru i szkolenia
•Prowadzenie magazynu części zamiennych
•Dokumentowanie ruchu materiałów do i z magazynu
•Przekazywanie do MR protokołów odbioru oraz naprawy, szkolenia i innych dokumentów związanych z realizacją usługi serwisu
•Rozliczenie eksploatacji samochodu służbowego i w razie konieczności samochodów zastępczych

Wymagania:

•Prawo jazdy kat B
•Umiejętności techniczne
•Dyspozycyjność
•Miejsce zamieszkania w okolicach Szczecina

Dodatkowym atutem będą:

•Znajomość języka angielskiego
•Doświadczenie w obsłudze lub serwisie myjni bezdotykowych lub portalowych
•Uprawnienia gazowe, ciepłownicze i elektryczne

Oferujemy:

•Szkolenia
•Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
•Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne
•Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, opieki medycznej (PZU)

Życiorys wraz z listem motywacyjnym należy przesłać na adres e-mail: praca@bkf.pl w tytule wpisując stanowisko na jakie się aplikuje.
Kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 z późn.zm.)

FacebookTab