Specjalista ds. E-commerce

Miejsce pracy: Skarbimierzyce

Wymiar etatu: Pełen Etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Tworzenie Business planów dla powierzonych produktów i działów biznesowych, e-commerce; odpowiedzialność za wysokość sprzedaży

  • Koordynowanie pracami przypisanymi do podległego zespołu

  • Odpowiedzialność za wszystkie aktywności on-line: SEO, PPC, CMS, Social Media, email marketing oraz inne formy promocji

  • Budowanie harmonogramów działań w obrębie programów lojalnościowych i afiliacyjnych

  • Dostosowywanie strony www do aktualnych trendów

Oczekiwania:

  • Doskonała znajomość zagadnień związanych z e-handlem

  • Praktyczna wiedza z zakresu UI/UX/Systemów lojalnościowych i afiliacyjnych

  • Doświadczenia w prowadzeniu działań SEO/SEM/social media/ content marketing

  • Znajomość photoshop lub innych narzędzi graficznych

  • Umiejętności obsługi CMS WordPress

  • Świetna znajomość takich narzędzi jak sales manago, freshmail, mailchimp i innych popularnych narzędzi marketingowych

 Oferujemy:

       •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

       • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, program wsparcia podnoszenia kwalifikacji)

       • Pracę która może zmienić Twoją karierę zawodową

       • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne

       • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, opieki medycznej (PZU)

CV należy przesłać na adres e-mail: praca@bkf.pl w tytule wpisując stanowisko na jakie się aplikuje.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

FacebookTab