Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Skarbimierzyce

Wymiar etatu: Pełen Etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Planowanie i organizacja akcji promocyjnych i marketingowych dla powierzonych obszarów biznesowych (produkty z zakresu IoT, myjni samochodowych oraz urządzeń sprzątających)

  • Planowanie i realizacja działań na rzecz kampanii e-marketingowych

  • Prowadzenie PR, CSR, social media

  • Przygotowywanie treści reklamowych i informacyjnych

  • Współpraca z podwykonawcami oraz partnerami biznesowymi firmy (grafikami, agencjami interaktywnymi, dystrybutorami)

  • Opracowywanie koncepcji, korekta, opiniowanie i weryfikacja projektów graficznych oraz tekstów prasowych

  • Współtworzenie budżetu marketingowego oraz jego późniejszy nadzór w przydzielonych obszarach

  • Analiza statystyk opisujących efektywność prowadzonych działań reklamowych

  • Badanie trendów rynkowych i technologicznych, otoczenia konkurencyjnego, atrakcyjności rynkowej, kontrola  zgodności realizowanych działań z przyjętą strategią i wyznaczonymi celami

Oczekujemy:

  • Umiejętności interpersonalnych

  • Doskonałej organizacji pracy

  • Umiejętności analitycznych

  • Orientacji na klienta wewnętrznego

  • Konsekwencji w dążeniu do wyznaczonych celów

  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi marketingowych lub chęci ich poznania

  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego lub niemieckiego

  • Poczucia humoru jaki by on nie był

 Oferujemy:

       •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

       • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, program wsparcia podnoszenia kwalifikacji)

       • Pracę która może zmienić Twoją karierę zawodową

       • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne

       • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, opieki medycznej (PZU)

CV należy przesłać na adres e-mail: praca@bkf.pl w tytule wpisując stanowisko na jakie się aplikuje.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

FacebookTab