Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Skarbimierzyce

Liczba lub wymiar etatu: Pełen etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

•Planowanie oraz organizacja targów
•Bieżąca współpraca z agencjami Eventowymi i PR
•Wsparcie przy realizacji i optymalizowaniu kampanii marketingowych działów handlowych
•Monitorowanie i analiza efektów działań marketingowych
•Analiza konkurencji i otoczenia rynkowego
•Współtworzenie i realizacja strategii komunikacji marki i promocji produktów

Oczekiwania :

•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•Doświadczenie w pracy w marketingu
•Duża samodzielność w realizowaniu projektów oraz planowaniu pracy
•Znajomość narzędzi marketingowych

Dodatkowym atutem będą:

•Prawo jazdy kat. B
•Znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, program wsparcia podnoszenia kwalifikacji)
•Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
•Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne
•Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, opieki medycznej (PZU)

Życiorys należy przesłać na adres e-mail: praca@bkf.pl w tytule wpisując stanowisko na jakie się aplikuje.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 z późn.zm.)

FacebookTab