Technik elektronik

Miejsce pracy: Skarbimierzyce

Wymiar etatu: Pełen Etat

     Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

● Wsparcie dla klienta przy montażu i obsłudze systemu

● Montaż i rozwój autorskich rozwiązań IIOT

     Oczekiwania:

● Umiejętność analitycznego myślenia

● Zainteresowanie nowymi technologiami

● Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki lub elektryki

● Umiejętność czytania schematów elektrycznych

● Chęć nauki i rozwoju

● Wykształcenie średnie techniczne/ wyższe o kierunku Elektronika, Elektrotechnika, Mechanika, Automatyka i Robotyka

● Prawo jazdy

● Dyspozycyjność do wyjazdów poza Szczecin

      Dodatkowym atutem będą:

● Znajomość programów do projektowania elektroniki (Eagle, Altium)

● Znajomość dowolnego języka programowania

● Zainteresowanie założeniami Internetu Rzeczy i Przemysłowego Internetu Rzeczy

● Uprawnienia do obsługi urządzeń elektroenergetycznych “E” do 1kV

● Znajomość języka angielskiego

      Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

● Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, program wsparcia podnoszenia kwalifikacji)

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne

Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, opieki medycznej (PZU)

Życiorys należy przesłać na adres e-mail: praca@bkf.pl w tytule wpisując stanowisko na jakie się aplikuje.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 z późn.zm.)

FacebookTab