2011-11-14

BKF Symbolem Biznesu Rodzinnego 2011

Tagi: nagrody

Firma BKF została nagrodzona prestiżowym tytułem "Symbol 2011" w kategorii Biznes Rodzinny w ramach programu prowadzonego przez redakcję Monitora Rynkowego, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Uroczysta gala, podczas której wręczono tytuły laureatom pierwszej edycji programu odbyła się w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach.

Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć w poszczególnych gałęziach gospodarki i w sferze społecznej. Otrzymują je te podmioty, których działalność stała się reprezentatywna i tożsama z całą branżą. Celem programu jest, aby pisząc i mówiąc o danej firmie mieć na myśli najlepszą, symboliczną jakość i zaufanie.

Kapituła Programu nagrodziła Państwa za doskonałą jakość i kompleksowość oferowanych produktów, dużą innowacyjność we wprowadzaniu nowych rozwiązań i nieustanne poszerzanie oferty. Szczególne uznanie zyskał także fakt regularnego rozwoju, widocznego w liczbach, a także ekspansji na rynki zagraniczne, przy zachowaniu wyłącznie polskiego kapitału - czytamy w uzasadnieniu werdyktu.

Symbole 2011 to elitarny ogólnopolski program promocyjny prowadzony przez redakcję Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej. Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć na tle całego polskiego biznesu w poszczególnych branżach. Gazeta honoruje te firmy, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży.

Jeszcze raz dziękujemy kapitule za docenienie naszych działań oraz wszystkim pracownikom którzy są motorem sukcesu naszej firmy.

powrót do Aktualności
FacebookTab