Zamiatarki przemysłowe

Szerokie zastosowanie, jakie mają zamiatarki powoduje, że można ich używać zarówno wewnątrz obiektów, jak i na otwartych przestrzeniach. Przemyślana budowa sprawia, że z łatwością docierają do trudno dostępnych miejsc, czyszcząc je wyjątkowo skutecznie. Dostępne w naszej ofercie zamiatarki występują w dwóch typach: jako samojezdne maszyny oraz te do sterowania przez operatora. Dzięki temu, że do ich wykonania wykorzystano doskonałej klasy materiały, są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i funkcjonują bez zarzutu. Stosowanie zamiatarek w biurach, magazynach, sklepach czy centrach handlowych pozwoli skutecznie zadbać o porządek na ich powierzchni. Zamontowane mechanizmy regulacyjne pozwalają na dostosowanie ich pracy do specyfiki obiektu.
Zamiatarki prowadzone przez operatora

Zamiatarki prowadzone przez operatora

Niezwykle funkcjonalne i łatwe w użytkowaniu zamiatarki prowadzone przez operatora sprzątają dokładnie i skutecznie. Wyposażone w nowoczesne mechanizmy gwarantują wygodę i bezpieczeństwo pracy.

Zamiatarki samojezdne

Zamiatarki samojezdne

Idealne szczególnie do sprzątania dużych powierzchni, zamiatarki samojezdne nie wymagają obsługi. Dzięki temu ich eksploatacja jest szczególnie wygodna, a precyzyjne działanie zapewnia zadowolenie z efektów sprzątania.

FacebookTab